Młodzi Miłośnicy Różańca

Oto nowa grupa, formacja młodzieżowa: MMR.
Wszystko w ramach SM+AR.
Inicjatywa zrodziła się 16.11.2021, w święto Maryi, Matki Miłosierdzia, więc ufamy w Jej niezawodną pomoc. Wierzmy też w niebieską pomoc naszego Patrona, Błogosławionego Carlo Acutis.

Ponieważ dorośli nie zawsze mają czas i ochotę modlić się w naszym internetowym radiu SM+AR, ZAPRASZAMY MŁODYCH DO 30 LAT.
Ufamy, że tym razem internetowe łącza będą rozgrzane do czerwoności.
Niebawem szczegóły.
WSZYSTKICH MŁODYCH Z CAŁEJ POLSKI zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Szukajcie nas na kanale YouTube. 

Jesteśmy tam, jako Radio internetowe Słudzy Maryi Armia Różańcowa.

Zapraszamy Was do codziennej transmisji Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz 15.00 i Wieczornej Modlitwy Różańcowej o godz. 20.30.

Wkrótce zmienimy formułę transmitowanej modlitwy. Ponieważ dorośli nie zawsze czynnie włączają się telefonicznie do wspólnej modlitwy, chcemy to zaproponować Wam, 

MŁODYM MIŁOŚNIKOM RÓŻAŃCA.

Do dyspozycji są już dwa numery telefonów: (+48) 533 719 586       (+48) 790 204 298

Żeby aktywnie włączyć się do wspólnej modlitwy na antenie naszego radia internetowego, wystarczy wybrać jeden z numerów na antenę po uprzednim wysłaniu smsa ze swoim imieniem i ewentualnie nazwą miejscowości. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO, przysłane dane są wyłącznie do naszej wiadomości. Wysłanie przynajmniej imienia drogą SMS potwierdza zgodę na ich posiadanie przez nas.  Unikniemy w ten sposób nieprzyjemnych doświadczeń z wulgarnymi zachowaniami, które miały miejsce na antenie naszego radia.


Zapraszamy też do subskrybowania naszego kanału na YT
KAŻDY MŁODY CZŁOWIEK W TEJ WSPÓLNOCIE MODLITWY JEST NA WAGĘ ZŁOTA!